Startfen Yayınları Lgs 8. Sınıf Türkçe Rekor Soru Bankası

% 10

İNDİRİM

306.00 TL 274.02 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

8. SINIF TÜRKÇE REKOR SORU BANKASI


Rekor Soru Bankası serimizi oluştururken ince eleyip sık dokuduk. Kitabımızdaki soruları oluştururken MEB müfredatına uyumlu olmasına, soruların kazanımları ölçmesine, öğrencilerimizin mantık ve muhakeme becerilerini geliştirmesine, yaşama yakın olmasına dikkat ettik. Kitabın kurgusunu oluştururken kolaydan zora, parçadan bütüne ilkelerine bağlı kaldık. Kitabımızın içinde yer alan ve farklı amaçlara hizmet eden testler şu şekildedir:

  • HÜCRELENMİŞ KAZANIM TESTLERİ

Kazanımların alt dallarına yönelik kolay kazanım testleridir.

  • BECERİ TEMELLİ ÜNİTE PEKİŞTİRME TESTLERİ

Orta düzey, tamamı beceri temelli sorulardan oluşmaktadır.

  • SONDAN BAŞA TEKRAR TESTLERİ

İşlenen bölümden önceki tüm konu ve kazanımları tekrar etmek için oluşturulan testleridir. İkinci konudan sonra her bölümde bulunmaktadır. Bu bölümde amaç öğrencinin geçmiş konuları hatırlamasını sağlamaktır. Hücrelenmiş testlerle konu ve kazanımları detaylı bir şekilde pekiştireceğiniz, yeni nesil sorulara yumuşak geçişle kolay adapte olacağınız ve sondan başa tekrar testleriyle önceki konu ve kazanımları tekrar edeceğiniz bölümdür.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim