Startfen Yayınları Lgs 8. Sınıf Görsel Okuma Soru Bankası

% 10

İNDİRİM

195.50 TL 175.07 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

8. SINIF GÖRSEL OKUMA SORU BANKASI

 • Görsel Okuma Serimiz üç kitaptan oluşmaktadır: 5 ve 6. Sınıflar için Görsel Okuma Soru Bankası, 7. Sınıf için Görsel Okuma Soru Bankası ve 8. Sınıf için Görsel Okuma Soru Bankası. 
 • 8. Sınıf kitabımızda 45, 5 ve 6 ile 7. Sınıf kitaplarımızda ise 30 test yer almaktadır.
 • Testlerin tamamı; akıl yürütme, yaratıcılık, çıkarımda bulunma, yorum, analiz, sentez vb. becerileri ölçen görsel okuma, mantık ve muhakeme sorularından oluşmaktadır.
 • Kitaplarımızda soru niceliğinden çok soru niteliğine önem verildiğinden “nokta atışı” işlevi görmesini arzu ettiğimiz sorular bulunmaktadır.
 • Birbirini tekrar eden soru kalıplarından çok farklılık ve zenginliğe ağırlık verildiğinden her bir testte farklı becerileri ölçen sorular bulunmaktadır.
 • Kitaplarımızın, öğrencilerin yalnız sınavlara hazırlık sürecine değil aynı zamanda hayatın gerçekliklerinden kesitler sunan sorularla güncel hayatlarındaki öğrenmelerine de katkı sunmasını istedik.
 • Kitaplarımızı eline alıp inceleyecek meslektaşlarımızın ve soruları çözecek öğrencilerimizin bu noktaların açılımına ve detaylarına ulaşabilmesi dileğiyle…
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

 • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
 • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
 • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim