Pegem Yayınları 2024 İktisadi Ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları İçin İdari Yargı Hakimliği Ön Sınavı Ceza Hukuku Konu Anlatımlı

% 20

İNDİRİM

275.00 TL 218.76 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Değerli İdari Yargı Hâkimi Adaylarımız;
24 Ekim 2019 tarihinde yürürlüğe giren 7188 sayılı Kanun ile “İdari Yargı Hakimliği Ön Sınavı” getirilmiş ve ilk sınav uygulamasının 2024 yılında yapılmasına karar verilmiştir. İdari Yargı Hâkimliği Ön Sınavı, 24/10/2019 tarihinden sonra İktisadi ve İdari Bilimler Fakülteleri ile Siyasal Bilgiler Fakültelerine kayıt yaptıranların girmesi gereken bir sınavdır. Ayrıca 31/04/2024 tarihinden sonra ilgili fakültelerden mezun olanlar da bu sınava girmek zorundadır. İdari Yargı Ön Sınavına, programlarında hukuk bilgisine yeterince yer veren siyasal bilgiler, idari bilimler, iktisat ve maliye alanlarında en az dört yıllık yükseköğrenim yapmış veya bunlara denkliği kabul edilmiş yabancı öğretim kurumlarından mezun olanlar girebilmektedir. Sınava giren adaylara çoktan seçmeli 100 soru sorulacaktır. İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Mezunları için İdari Yargı Hâkimliği Ön Sınavına Hazırlık Konu Anlatımlı yayınımız, PEGEM Akademi Yayıncılık tarafından; alanında uzman, sınav deneyimine sahip avukat ve akademisyen yazar komisyonumuz tarafından hazırlanmıştır. Geniş bir literatür taraması yapılmış, İktisadi ve İdari Bilimler ile Hukuk Fakültelerindeki ders içerikleri taranmış ve sınavda çıkabilecek konular üzerine yoğunlaşarak hazırlanmıştır.
Yayınlarımızın sınavlarınızda başarı getirmesi dileklerimizle

 

Sayfa Sayısı: 472

En/Boy: 16x23.5

Cilt Tipi: Ciltsiz

Barkod: 9786256652651

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim