Pegem Akademi Türkçenin Yabancı Dil Olarak Öğretiminde Yaklaşım ve Yöntemler - (Ekonomik Boy)

% 15

İNDİRİM

144.00 TL 121.75 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Dünya genelinde ve Türkiye özelinde yaşanan son yıllardaki gelişmelerle birlikte Türkçe öğrenmek isteyen yabancıların sayısında büyük bir artış yaşanmıştır. Türkçe öğrenimine yönelik oluşan bu yoğun talep, Türkçenin yabancı dil olarak öğretimi alanındaki çalışmaların hız kazanmasına neden olmuştur. Bu kapsamda, yurt içinde ve yurt dışında resmî veya özel birçok kurum ve kuruluş faaliyet göstermeye başlamıştır. Bu kurum ve kuruluşlarda Türkçeyi yabancı dil olarak öğretmek amacıyla birçok farklı materyal geliştirildiği ve farklı öğretim süreçlerinin uygulandığı görülmektedir.

Yabancı dil öğretiminin etkili bir şekilde gerçekleştirilebilmesi için oluşturulan materyallerde ve öğretim sürecinde esas alınan yaklaşım ve yöntem oldukça önemli bir yer tutmaktadır. Bu anlamda bu kitap, Türkçenin yabancı dil olarak öğretiminin hedef kitleye ve kazandırılmak istenen yeterliklere göre hangi yaklaşım ve yöntemle daha etkili bir şekilde gerçekleştirilebileceğine dair bilgi sunmayı amaçlamaktadır.

Cumhuriyetin yüzüncü yılında okuyucuyla buluşturulan bu kitap, Türkçenin yabancı dil olarak öğretimi alanında çalışan öğreticilere, lisans ve lisansüstü öğrencilere ve bu alanda çalışmalar yürüten akademisyenlere faydalı olması temennisiyle hazırlanmıştır.

 

Sayfa Sayısı : 234

Ebat : 13.5x19,5 cm

Cilt Tipi : İNCE KAPAK

Basım Dili : Türkçe

Baskı Yeri : Ankara

Barkod : 9786256357679

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim