Pegem Akademi Sosyal Bilimlerde Nitel Araştırmalar ve Eylem Araştırmaları

% 15

İNDİRİM

228.00 TL 192.77 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Bu kitap, sosyoloji, psikolojik danışmanlık, eğitim teknolojileri, özel eğitim, sosyal hizmetler, işletme, psikoloji, kullanıcı deneyimi ve araştırma yöntemleri alanlarından 16 farklı araştırmacının birikimleri ve perspektifleri ile hazırlanmış bir üründür. Hassas popülasyonlar ile çalışma, etik, sesli düşünme tekniği, sanat temelli eylem araştırması, uygulayıcı eylem araştırması, kullanıcı deneyimi araştırması ve MAXQDA ile nitel veri analizi gibi bilinen yöntemlerin ve stratejilerin yanı sıra, toplum temelli katılımcı araştırma, grup düzeyinde değerlendirme ve Fotoses gibi Türkiye’de kullanılmamış yöntemleri de Türkçe literatüre kazandıran özel bir eserdir.

Her araştırma yolculuğunun, Ben kimim? Bu araştırmayı neden yapıyorum? Bu araştırmayı yapmakla hangi problemi çözmek istiyorum? gibi pek çok soruyu kendimize sormamız ile başladığı gerçeğinden hareketle bu kitap, doğru bildiklerinizi size sorgulatacak ve bu araştırma yolculuğunda araştırma problemini doğru ifade etmek, araştırmanızda neyi anlamak istediğinize odaklanmak ve araştırma sorularınıza uygun yöntemleri seçerek yola çıkmak konusunda size destek olarak kalite kriterlerini sağlayan nitelikli araştırmalar yürütmenize olanak sağlayacaktır. Tüm bu sorulara cevap vererek sizin nitel araştırmalar ve eylem araştırmaları yolculuğunuza eşlik edecek bu kitabın sizlere faydalı olmasını ümit ediyoruz. Keyifli okumalar!Sayfa Sayısı: 336

En/Boy: 16x23.5

Basım Yeri: Ankara

Basım Dili: Türkçe

Barkod: 9786256357204

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
yukarı

Alışveriş Sepetim