Pegem Akademi Matematik Eğitiminde İlişkilendirme

% 15

İNDİRİM

232.00 TL 196.16 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Günümüzde okul matematiğinin temel amaçlarından biri bireylerin günlük yaşamda karşılaştıkları problemlere çözüm üretebilmelerini sağlayacak becerilere sahip olmalarıdır. Bu bağlamda öğrencilere kazandırılması hedeflenen matematiksel beceriler uluslararası alanyazında ve öğretim programlarında sıklıkla vurgulanmaktadır. Söz konusu beceriler alanyazında farklı biçimlerde ifade edilmiş olmakla birlikte genel olarak öne çıkanlar Problem çözme, Akıl yürütme (Muhakeme), İlişkilendirme, İletişim ve Temsil olarak ifade edilebilir. Bu becerilerin her biri matematik eğitimi söz konusu olduğunda kavramsal öğrenmenin desteklenmesi ve matematiğin bütüncül bir yapıda öğrenilebilmesi açısından oldukça önemlidir.

Matematiksel becerilerle ilgili olarak alanyazın ve uluslararası dokümanlarda yer alan çalışmalar incelendiğinde özellikle matematiksel ilişkilendirme becerisini ve süreçlerini ele alan yeterli sayıda çalışmanın olmadığı dikkat çekmektedir. Bu kitapta ilişkilendirme becerisi farklı boyutları ile ele alınarak kuramsal zeminde incelenmiş, ayrıca her bir boyut ile ilgili olarak öğrenme ortamlarında kullanılabilecek uygulama önerilerine yer verilmiştir. Bu anlamda kitabımızın matematik eğitimi alanyazınında önemli bir boşluğu dolduracağını düşünüyor ve alana katkı sağlamasını ümit ediyoruz.

 

Sayfa Sayısı : 344

Ebat : 16x23.5 cm

Cilt Tipi : İNCE KAPAK

Basım Dili : Türkçe

Baskı Yeri : Ankara

Barkod : 9786256357778

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim