Pegem Akademi Kariyer Planlama ve Akademik Kariyerin Psikolojik Temelleri

% 15

İNDİRİM

284.00 TL 240.12 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Akademik kariyer ve gelişimini “Kendini Gerçekleştiren İnsan” kavramının farklı boyutlarıyla bir sentezi şeklinde ortaya koymaya çalıştığımız bu kitapta kariyer sahibi olmanın diğer insanlardan farklı özellikleri ve üstün yaşam tarzıyla, yaşamda yenilikler oluşturmayı ve onları toplumun her kesimine yayarak, toplumsal yenilikler oluşturmayı gerektirdiğinden bahsettik. Bu yüzden kariyer gelişiminin bir anlamda bireyin insanı kâmil yolunda bir serüveni olduğu ve bu kişilerin fikir ve görüşlerinin yaşama yeni ve farklı ülküler sunduğuyla ilgili örnekler ortaya koyduk. Kariyer gelişimini sağlıklı bir şekilde yürüten bireylerin bir anlamda kendini gerçekleştirdiğini ve böylece eskiye, yeni görev ve anlamlar yükleyerek, insanlar için ham bilgileri kullanılabilir ve işe yarar hale getirdiklerini açıklamaya çalıştık. Bu yönleriyle akademik kariyerin ilham verici yönlerini ön plana çıkarırken zorluklarını ve handikaplarını anlatmayı da ihmal etmedik.

Bu bakış açısıyla hazırlanan kitabı yazarken ünlü ve dahi olarak nitelenen bilim insanlarının yaşamlarından kesitler verilmiştir. Kitapta olabildiğince farklı disiplinlerden bilim insanlarından somut örnekler verilerek zengin bir anlatım sunulmaya çalışılmıştır. Bununla beraber, insan ömrünün tek bir boyuta sığmayacak kadar geniş ve derin bir yapısı olduğu göz önüne alındığında örneklerin tarihsel anlatılara dayalı soyutlamalar olduğu da belirtilmelidir. Çalışmanın birçok farklı disiplin alanında çalışmak isteyen ve çalışan bireylere içgörüsel bilgiler sunacağı düşünülmektedir. Kariyer alanında ve dahi ve yaratıcı bireyler alanında pek çok eser bulunmakla beraber bilimsel kariyer alanında hazırlanan ilk eserlerden birisi olması yönüyle literatüre katkı sağlayacağına inanılmaktadır. Pek çok farklı kaynaktan derlenerek hazırlanan bu eserin literatüre katkı sağlamasını bekliyoruz.
 

 

Sayfa Sayısı : 570

Ebat : 13,5*19,5 (Eko boy)

Cilt Tipi : İNCE KAPAK

Basım Dili : Türkçe

Baskı Yeri : Ankara

Barkod : 9786256357068

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim