Pegem Akademi Kanıt Temelli Tarih Öğretimi

% 15

İNDİRİM

160.00 TL 135.28 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Bu eser, kanıt temelli ve öğrenci merkezli tarih öğretimi olguları çerçevesinde alanyazının esaslı bir incelemesini ve örnek ders tasarımlarını, öğretmen ve öğretmen adayları ile tarihe ilgi duyan her düzeyden okuyucuya hitap edecek biçimde sunmaktadır. Bilindiği üzere kanıt temelli tarih öğretimi giderek daha popüler hale gelmektedir. Tarih öğretiminde birincil kaynakları kullanmak, öğrencilerin analiz becerilerini geliştirirken konuyla ilgilenmelerini ve çok sayıda bakış açısını gözlemlemelerini sağlar. Öğrencilerin tarihle aktif bir şekilde ilgilenmelerini sağlayan proje tabanlı tarih öğretimi ve öğretmenin tartışma ve yorumlamada kolaylaştırıcı olduğu öğrenci merkezli tarih öğretimi gibi alternatif yaklaşımlar hem aktif katılımı hem de anlamayı teşvik eder. Her iki yaklaşım da öğrencilerin merakını ve yaratıcılığını merkeze alırken, kendi kendine öğrenmeyi teşvik eder. Tarih öğretmenlerinin yetiştirilmesinde öğrenci merkezli öğrenmeyi ön plana alan işbirlikli yaklaşımların kullanılması da önemlidir. Bu yaklaşımlar, öğretmenlerin başlangıçta dikkate almamış olabilecekleri bir dizi yeni bakış açısını düşünmelerine ve geliştirmelerine yardımcı olma potansiyeline sahiptir. Etkili tarih öğretimi, aktif katılımı teşvik eder ve öğrencilerin tarih anlayışını genişletmek için bağımsız öğrenme fırsatları sunar. Son olarak, örnek ders tasarımları, bir öğretmenin yenilikçi yaklaşımları nasıl kullanabileceği ve çeşitli kaynakları öğretme ve öğrenme sürecine nasıl dahil edebileceği konusunda bir anlayış sağlar. Bu eserde tüm bu olgular alanyazından kanıtlarla ve güncel tarih eğitimi perspektifiyle ele alınmaktadır.
 

Sayfa Sayısı : 210

Ebat : 16x23,5 cm

Cilt Tipi : İNCE KAPAK

Basım Dili : Türkçe

Baskı Yeri : Ankara

Barkod : 9786256890077

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim