Pegem Akademi Güncel Gelişmeler Odağında Fen Öğretimi

% 15

İNDİRİM

268.00 TL 226.59 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Güncel Gelişmeler Odağında Fen Öğretimi kitabı, fen öğretiminde üzerinde sıklıkla durulan model ve yaklaşımları güncel gelişmelerle ele alarak okuyucuya sunmaktadır. Kitap, toplam on yedi bölümden oluşmaktadır. İlk bölümde fen öğretiminin tarihsel gelişimi ve fen programları ile ilgili bilgiler bulunmaktadır. Devamındaki on beş bölümde fen öğretiminde model ve yaklaşımlara ilişkin kuramsal bilgilere ve etkinlik örneklerine yer verilmiştir. Son iki bölümde ise sırasıyla özel yetenekli öğrencilerde fen öğretimi ve fen bilimleri kapsamında üst düzey düşünme becerilerinin ölçülmesi noktasında bilgiler ve yine etkinlik örnekleri sunulmaktadır.

Kitaptaki sırası ve içeriği bakımından her bir bölüm, kitabın bütüncül bakış açısına yardım ederken aynı zamanda içeriği bakımından da sunduğu örneklerle okuyucuya katkı sağlayacaktır. Bu açıdan kitap, fen öğretimini güncel gelişmeler odağında en doğru ve güvenilir bir şekilde aktarımının sağlanmasında temel rol üstlenen öğretmenlere, öğretmen adaylarına, eğitim fakültelerinde araştırmacı olmak üzere eğitim alan lisansüstü öğrencilerine ve akademisyenlere yöneliktir. Eğitim fakültelerinde fen bilgisi eğitimi ders içeriklerinde bulunan ve meslek bilgisi seçmeli derslerin içerisinde yer alan birçok derste kullanılmak üzere içerik olarak geniş bir yelpazede hazırlanan kitap, fen öğretimi alanına ilgi duyan tüm araştırmacılar için önemli bir kaynak kitap rolü üstlenmektedir.

 

Sayfa Sayısı : 410

Ebat : 16x23.5 cm

Cilt Tipi : Ciltsiz

Basım Dili : Türkçe

Baskı Yeri : Ankara

Barkod : 9786256357112

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim