Pegem Akademi Geçmişten Günümüze Yönetim Kuramları İlişkiler ve Eğitim Örgütlerine Yansımaları

% 15

İNDİRİM

328.00 TL 277.32 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Son yıllarda eğitim yönetimi alanında sorunların tespitine ve çözümüne yönelik pek çok araştırma yapılmaktadır. Bu araştırmaların çoğunluğu teorik değil uygulamaya yönelik yürütülmektedir. Yapılan araştırmalarda nicel sonuçlar çoğu zaman içeriğin önüne geçmekte, bu durum yaygınlaşan bir sorun haline gelip, teorik temellerin geri planda kalmasına neden olmaktadır. Halbuki sorunların gerçekten tespit edilip, kabul edilebilir ve uygulanabilir sonuç ile önerilere ulaşılması için öncelikle kuramsal dayanakların iyi kurulması ve bu doğrultuda elde edilen bulguların yorumlanması gerekmektedir. Bu sebeple eğitim yönetimi alanında çalışanların, politika yapıcıların ve uygulayıcıların yönetim kuramlarını bilmesi, uygulamaya dökmesi önem arz etmektedir. Bu bağlamda yönetim alanında son zamanlarda öne çıkmış pek çok kaynak kitap bulunmaktadır. Bu kitabın diğer kitaplardan farkı, post modern yönetim yaklaşımlarını tek tek ele alması, aralarındaki ilişkileri kurması ardından eğitim yönetimi alanına yansımalarını ortaya koyması ve son olarak da ulusal ve uluslararası platformlarda yayımlanmış araştırmalara yer vermesidir. Bu bakış açısıyla hazırlanan kitaptan akademisyenlerin, lisansüstü eğitim yapanların, politika yapıcıların ve alınan kararları kurumlarında uygulayan yöneticilerin yararlanmasını umuyoruz.

 

Sayfa Sayısı : 524

Ebat : 16x23.5 cm

Cilt Tipi : İNCE KAPAK

Basım Dili : Türkçe

Baskı Yeri : Ankara

Barkod : 9786256357013

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim