Pegem Akademi Farklı Ülkelerden Örneklerle Program Geliştirme Süreç ve Uygulamaları

% 15

İNDİRİM

328.00 TL 277.32 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

  Yirmi birinci yüzyılın ilk çeyreğini tamamlarken eğitim programlarına yönelik onca reform girişimi ve yatırıma rağmen hala neden istediğimiz noktada değiliz? Geliştirdiğimiz programlar, fark yaratma gücüne sahip mi? Program çalışmalarıyla ilgili soru ve sorunları, gerçekten açık ve net bir şekilde görebiliyor ve ele alabiliyor muyuz? Kuram ve uygulamayı bütünleştirmede neden başarılı olamıyoruz? Neden çocuklarımız bir yabancı dili akıcı bir şekilde konuşamıyor? Üst düzey düşünme becerilerine sahip öğrencilerin oranı genel popülasyon içerisinde neden sadece %2’de kalıyor? Neden eğitimde demografik açıdan farklı gruplar arasındaki başarı farkını en aza indirgeyemiyoruz?

Belki bu sorulara dürüst ve samimi bir cevap vermek için biraz durmak, bu soruların cevabını kendi içimizde ararken etrafa da bakmak gerekecek. Eğitim programlarının süreç, politika, uygulamalarındaki çeşitlilik ve değişim, birçok ülkede hız kesmeden devam etmekte. Bir taraftan birçok ülke, diğer ülkelerdeki eğitim gelişmelerini karşılaştırmalı olarak incelemekte ve okullarda uygulanan eğitim programlarına yansıtmakta…

Elinizdeki “Farklı Ülkelerden Örneklerle Program Geliştirme Süreç ve Uygulamaları” kitabı üç noktada diğerlerinden farklı görünüyor… Öncelikle seçilen ülkeler ve bu ülkelerdeki programların analizinde ele alınan kavramlar ve ilkeler… İkinci olarak incelenen programları okuduğunuzda o ülkelere ilişkin sivil ve politik değerlerin oluşmasındaki eğitim programlarının etkisini anlamamıza yönelik yapılan vurgular… Son olarak da programların bilimsel ve pedagojik değeri…

Ayrıca eğitim programları ve öğretim alanındaki uygulama odaklı bazı sorunların farklı ülkelerde nasıl ele alındığını açıklarken bizlere de önceliklerimizi belirleme ve farklı çözüm yollarını görmede yardımcı oluyor. Bu kitabın eğitim programları ve öğretim alanında çalışan ve bu konuyla ilgilenen okuyuculara yeni ve farklı bir bakış açısı sunması umudu ile… 

Prof. Dr. Hünkar KORKMAZ

 

Sayfa Sayısı : 490

Ebat : 16x23.5 cm

Cilt Tipi : Ciltsiz

Basım Dili : Türkçe

Baskı Yeri : Ankara

Barkod : 9786256764903

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim