Pegem Akademi Disiplinlerarası Bilgi İşlemsel Düşünme Becerisi

% 15

İNDİRİM

128.00 TL 108.22 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Öğrencilerimizin geleceği, aldıkları eğitime göre şekillenir. Onların çağın gerektirdiği becerileri edinmesi için yenilikçi eğitim uygulamaları oldukça önemlidir. Yenilikçi eğitim uygulamaları çerçevesinde eğitim-öğretim ortamı hazırlamak ve öğrencilere çağın gereklerine göre beceriler edindirmek, öğretmenlerden beklenen en önemli görevlerdendir. Günümüzde temel eğitim programının amaçlarından biri de, öğrencilerin hazır bilgiyi alan değil beceri edinen bireyler olarak yetiştirilmesi, öğrencilere düşünme becerilerinin kazandırılmasıdır.

Beceri odaklı, işlevsel ve çağın gereklerine uygun yenilikçi eğitim etkinlikleri, öğrencilerimizin daha kaliteli bir eğitim almalarını sağlayacaktır. TÜBİTAK 4005 Yenilikçi Eğitim Uygulamaları Destekleme Programı 2020/1 Döneminde desteklenen 121B280 numaralı ve “Sınıf Öğretmenlerine Yönelik Disiplinlerarası Bilgi İşlemsel Düşünme Becerisi Farkındalık Eğitimi” adlı projede, temel eğitimde 21. yüzyıl becerileri kapsamında değerlendirilen bilgi işlemsel düşünme becerisine konu edilmiştir. Bu eğitimde algoritma, 3D modelleme, scratch, steam, drama, pedagojik yaklaşımlar, disiplinlerarası ders tasarımı gibi çalışmalara teorik ve uygulamalı olarak yer verilmiştir. Bu kitapta yer alan disiplinlerarası bilgi işlemsel düşünme becerisi etkinliklerini, proje eğitimine katılan 30 sınıf öğretmeni proje yürütücüsü
ve uzmanları rehberliğinde hazırlamıştır. Bu çalışmanın kitap olarak basılmasındaki amaç, bilgi işlemsel düşünme becerisinin bilgisayarsız etkinliklerle temel eğitimde ders içeriklerine dahil edilmesi ve proje içeriklerinden daha fazla öğretmenin ve öğrencinin faydalanmasını sağlamaktır.

Bu çalışmanın eğitimin tüm paydaşlarına faydalı olması dileklerimizle…

 

Sayfa Sayısı : 80

Ebat : 16x23.5 cm

Cilt Tipi : İNCE KAPAK

Basım Dili : Türkçe

Baskı Yeri : Ankara

Barkod : 9786258325935

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim