Pegem Akademi Coğrafya Eğitiminin Temel Eksenleri

% 15

İNDİRİM

260.00 TL 219.83 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Yaşadığımız çağı tanımlamada kullanılabilecek önemli kavramlardan bir “otomasyon” olarak değerlendirilebilir. Otomasyon insan ve yapay zeka/robot iş birliği olarak tanımlanabilir. İnsan-robot/yapay zekâ iş birliği her alanda olduğu gibi eğitim alanında da bir çok değişimi ve gelişmeyi de beraberinde getirmektedir. Özellikle eğitimin niteliği ve anlamı sorgulanmakta, yeni nesile nasıl rehberlik edileceği önemli bir sorgulamaya dönüşmektedir. Coğrafya eğitimi de bu tartışma ve gelişmelerden ayrı düşünülemez. Bu nedenlerle kitabın bu sorgulamalara katkı sağlayacağı düşünülmektedir.

Kitabın hem üniversite öğrencilerine hem de öğretmenlere katkı sağlaması amaçlanmıştır. Bu doğrultuda hem kuramsal temele, hem de uygulamaya katkı sağlayacak içerik oluşturulmuştur. Dolayısıyla kitabın temel hedef kitlesi üniversite öğrencileri ve coğrafya öğretmenleridir.

Coğrafya eğitimi alanında son dönemlerde yayınlar artmakla birlikte, az sayıda oldukları dikkate alındığında kitabın içeriği ve niteliği düşünüldüğünde önemli bir boşluk dolduracağı beklenmektedir. Bütün bunların yanında kitap “Dünyamızı anlama ve anlamlandırma”ya çalışan herkes için katkı sağlayacaktırSayfa Sayısı: 376

En/Boy: 16x23.5

Basım Yeri: Ankara

Basım Dili: Türkçe

Barkod: 9786256357297

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim