Okyanus Yayınları TYT Iceberg 12 Paragraf Denemesi

% 30

İNDİRİM

90.00 TL 62.60 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

TYT Türkçe soruları içinde en çok karşılaştığınız soru alanı da paragraf. Türkçe alanından alacağınıza en büyük katkıyı paragraf soruları katkıda bulunacaktır. ICEBERG olarak paragrafın katkısının önemini bildiğimizden sizlerin paragraf çözme yeteneğini geliştirmek için ÖSYM verileri dikkate alarak bu kitabı hazırladık.

Türkçe testinde başarı oranımızı artırmak amacıyla paragraf testi çözüme ve okuma anlama yeteneğinizi geliştirmeyi amaçlıyoruz. Bunun için düzenli bir şekilde paragraf sorusu çözmek, üniversite adaylarının anlam bilgisi sorularını çözme hızına olumlu katkısı olan bir uygulamadır. ICEBERG’in hazırladığı bu kitap sizleri doğru yönlendirmeyi, emeklerinizin karşılığınızı almanızı sağlamayı amaçlamaktadır.

. Kitabımızdaki sorular

  • ÖSYM standardında ve formatında hazırlanmıştır.
  • ÖSYM sorularındaki metin çeşitliliğini dikkate alınmıştır.
  • Çok farklı konuları içeren metinler kullanılarak ÖSYM’nin konu çeşitliği yakalanmıştır.
  • Seçilen metinlerin hem içerik hem de üslup açısından yetkin metinler olmasına dikkat edilmiştir.
  • Metinlerin uzunlukları ve boyutlarında ÖSYM’nin kriterlerine uyulmuştur.

En büyük isteğimiz, sizlerin yılların birikimine dayanan hedeflerinize ulaşmanız. Bu anlamda sizlere başarılar diliyor, bu kitabımızı bu amaçla sizlere sunuyoruz.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim