Mert Hoca Yayınları 2024 Ayt 90 Günde Matematik Soru Bankası

289.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Canlarım Selam, Bir konuyu öğrenmenin ve öğrenip öğrenmediğini öğrenmenin en sağlam yolu iyi bir soru bankası çözmektir. Öğretmenliğim boyunca sayısız soru bankası ile haşır neşir olmuş ve bu tecrübelerin hepsini senelerdir biriktirmiştim. Bir gün benzersiz bir soru bankası yazacağım ve baş ucuma koyacağım diye kendime söz vermiştim. Nihayet o gün geldi! Her yönüyle mükemmele yakın bir soru bankası ile karşınızdayım. Dile kolay, 2030 soru! Uykusuz geceler, düzeltmek için bazen gecelerce uğraştığım sayfalar, ziyan olmasın diye kurtarmaya çalıştığım sayısız soru, 90 Günde AYT Kampı'na uyumlu hale getirmek için harcadığım onlarca A4 kâğıt, ekibimizle kitabı en iyi hale getirebilmek için yapılan sayısız toplantı… Sonunda, piyasada eşi benzeri zor bulunan ve interaktif kitaplar arasında devrim niteliği yaratabilecek bir soru bankası ile karşınızdayım. Soru bankamızın en önemli olayı öğrenci ile etkileşimli bir kitap olması. YouTube’dan takip edip AYT Kampı'nı izleyerek bu kitabı çok rahat bir şekilde ödev kitabı olarak kullanabileceğiniz gibi, AYT konu anlatımı dinlemeden sadece soru çözmek ve kendini sınamak isteyen bir öğrenciyseniz de rahatlıkla kitabı çözebileceksiniz. - Soru bankamız, ÖSYM’nin yaptığı tüm AYT sınavları soru soru, konu konu ve kazanım kazanım incelenerek hazırlandı. Bu kitabın içerisindeki 2030 soru ile, ÖSYM’nin sorduğu veya soracağı tüm konu ve kazanımları en az 3 kere taramış olacaksınız. - Kazanım odaklı ve konu sıralı bir akışa sahip olduğu için tıpkı konu tekrarı yapar gibi soru çözmüş olacak ve unuttuğunuz her şeyi hatırlayacaksınız. - AYT’nin adına ve namına yakışır, Mert Hoca’ya özgü ve özgün, uçuk kaçık değil ama etkili, sınavın zorluğu kadar zor ve kolaylığı kadar kolay sorularla karşılaşarak kendinizi her bir testte sınava hazırlamış olacaksınız. - Detaylı ve ayrıntılı video çözümlerle, yapamadığınız bir konunun aslında 2-3 dakikalık konu tekrarını yapmış olacaksınız. - Seviyeniz ne olursa olsun, amacınız AYT’de başarılı olmaksa, rahatlıkla çözebileceğiniz kadar geniş kitleye hitap eden ve etkileşimli bir kitabı çözmenin keyfini çıkaracaksınız. Tabii bendeniz Mert Hoca’nın tavsiyesi, bu kitabı 90 Günde AYT ile birlikte çözerek 2 kitapta AYT’nin tamamını halletmeniz yönünde olacak. Ancak kitabın olayı bu, öğrenci tipine göre değil; sınavına göre kitap! Ne olursan ol, bu soruları görmeden sınava girme! Umarım AYT Soru Bankamız tüm öğrencilerime hayırlı olur ve uğur getirir. Başarılar...

MERT HOCA

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim