Kr Akademi Yayınları Lgs İnkılap Tarihi Ve Atatürkçülük Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi Poster Notları

75.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

​LGS İNKILAP TARİHİ ve DİN KÜLTÜRÜ POSTER NOTLARINDA KONULARNASIL ANLATILIYOR

Defter açma kapama yönünde hazırlanmış;Tüm poster sayfaları kalın kuşe kağıda basılmıştır.Eserin oluşturulmasında MEB’in belirlediği müfredat ve kazanımlaresas alınmış,QR kod uygulaması ile interaktif eğitim modeli uygulanmıştır.QR Kodu okutup her sayfanın konu anlatımı videosunaulaşabilirsiniz.LGS’de unutulmaması gereken yerlerin altını çizen,Konuları kapsamlı bir özet halinde sunan
LGS İNKILAP TARİHİ ve DİN KÜLTÜRÜ POSTER NOTLARDA YER ALANKONULAR

Millî Uyanış Bağımsızlık Yolunda Atılan Adımlar

Atatürkçülük ve Çağdaşlaşan Türkiye

Atatürk Dönemi Türk Dış Politikası


DİN KÜLTÜRÜ VE AHLAK BİLGİSİ KONULARI:

Bir Peygamber Tanıyorum: Hz.MusaBir Peygamber Tanıyorum: Hz.ŞuaybBir Peygamber Tanıyorum: Hz.YusufBir Peygamber Tanıyorum: Hz.Nuh

Kur’an-ı Kerim ve Özellikleri

Hz.Muhammed’in Örnekliği

Din ve Hayat

Zekat ve Sadaka

Kaza ve Kader İnancı

Atatürk’ün Ölümü ve Sonrası

Demokratikleşme Çabaları

Millî Bir Destan: Ya İstiklal Ya Ölüm

Bir Kahraman Doğuyor

Orijinal, renkli ve pratik bir çalışmadır.

Sık tekrar yapabilmeyi kolaylaştıran,

Sıkıcı ve kuru bir anlatımı resimli bir dizayn ile kalıcıöğrenmeye çevirmeyi hedefleyen poster notlar görsel hafızaya hitap eden,

Her sayfada o sayfayı açıklayıcı, sorular çözücü, örneklerverici videolar ile kaynak zenginleştirilmiştir.

MEB’in yayımladığı çıkmış sorular incelenmiştir.

Tasarımında İnfografik tekniğinden yararlanılmıştır.

Helezon spiral aparatı kullanılmıştır.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim