Kr Akademi Yayınları Kenan Kara & Mert Hoca 11. Sınıf Matematik Video Ders Kitabı Akademi Serisi

189.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Mert Hoca ve Kenan Hoca’dan kıymetli öğrencilerimize…

Yıllardır TYT-AYT çalışmalarımızla YouTube’da fırsat eşitliği yaratmaya ve öğrencilerimize en iyi içeriği sunmaya çalıştık. Anlatımımızla ve formatımızla fark yaratmak her zaman bizim için en önemli gaye oldu. Tabii biz bu çalışmalarla boğuşurken, ara sınıf öğrencilerimizin istekleri her daim kulaklarımızdaydı. Uzun zamandır 11. sınıf ile alakalı bir çalışma sürdürüyorduk. Hatta zaman zaman bunları sizlerle de paylaştık. Bu çalışmanın olabildiğince profesyonel, kapsayıcı ve faydalı olması için çok geniş bir ekip oluşturduk. Sonunda da ortaya harika bir eser çıktı.

Kitabımız %100 MEB müfredatı ile uyumlu olmasının yanında interaktif bir kitap olmasıyla da ön plana çıkıyor. Kitabın tüm sorularını tek tek, tane tane anlatıp özelliklerini ve kazanımlarını ispatlarıyla sizlere öğretmek için oldukça titizlendik. İnanıyoruz ki bu kitaptan 11. sınıf müfredatını takip eden öğrencilerimiz okul sınavlarında %100 başarıyı yakalamanın yanında AYT Matematik için de dört dörtlük bir temel oluşturacaklar.

11. sınıf matematiğin en eğlenceli ve en öğretici hâli, uzun bir hazırlık maratonundan sonra sizlerle buluşuyor. Tüm öğrencilerimize hayırlı olsun.

Mert Hoca ve Kenan Hoca’dan değerli meslektaşlarımıza…

Sevgili öğretmen arkadaşlarımız, bu kaynağı hazırlarken önemli motivasyonlarımızdan bir tanesi de bu kaynağın sınıf ortamında sizin işinizi kolaylaştırması ve daha konforlu bir müfredat takibi yapmanızı sağlamasıydı. Bu konuda çok titizlendik ve sınıflarınızda anlattığınız derslerin daha verimli olması, takibinin daha kolay yapılması için, öğrencilerinizin sizin anlattıklarınızın tekrarını yapmak istediği noktada devreye girebileceğimiz bir interaktif yapı oluşturduk. Sizlerle doğru işbirliğini yaparak, öğrencilerimize 11. sınıf müfredatını en verimli şekilde öğreteceğimize inanıyoruz. Yeni nesil yayıncılıkta sizlerle yapacağımız işbirlikleri için sabırsızlanıyoruz.

Mert Hoca & Kenan Hoca

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim