Kr Akademi Yayınları Coğrafyanın Kodları Dünya Haritaları Çalışma Defteri

69.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo

Benim güzel ve biricik öğrencilerim,

Dünya haritaları TYT, MSÜ, AYT gibi birçok sınavda coğrafya dersinin en önemli kısmını oluşturur. 2022 TYT sınavında 5 coğrafya sorusunun 3 tanesi Dünya harita bilgisi ölçmeye yönelikti. Önceki senelerde de 2 soru her zaman oldu. Bunun dışında AYT kısmında da sıklıkla Dünya haritaları sorulmaktadır. İşte bu kitap sana kodlamalarla video desteği ve kamplarla beraber öğrenmekte zorlandığın tüm haritaları bir defa öğrenip bir daha asla unutmamanı sağlayacak. Peki nasıl olacak? Kitabın içeriğinde ne var?

1.Adım: ÖSYM DÜNYA HARİTASI SORULARI analiz edildi ve dünya harita sorularında en fazla işaretlenen alanlar tespit edilerek bir harita üzerinde gösterildi. Bu alanlarla alakalı çıkan önemli bilgiler haritaya eklendi. TYT, MSÜ ve AYT sınavlarında çıkan soru sayıları ve yılları tablo halinde gösterildi.

2.Adım: İklim, dağ, akarsu, kanal, boğaz gibi her harita konusuna başlarken o haritanın önemli yerleri hakkında ÖSYM çıkmış sorularında ve MEB kitaplarında ÖNEMLİ OLAN BİLGİLER verildi.

3.Adım: İklim, dağ, akarsu, kanal, boğaz gibi tüm haritalar için MEB kitaplarında ve ÖSYM sorularında bahsedilen yerler gösterildi. Örneğin MEB kitabında hangi dağların isimleri varsa onlar dağlar haritasında gösterildi. Gereksiz bilgi eklemelerinden kaçınıldı.

4.Adım: Öğrenilen haritanın hemen arkasına PEKİŞTİRME ETKİNLİKLERİ koyuldu. Boyama, numaralandırma, isim yerleştirme gibi kalıcılığı artıracak etkinlikler eklendi.

5.Adım: Pekiştirme etkinliğinin ardından BİRİKİMLİ PEKİŞTİRME etkinliği koyuldu. Birikimli pekiştirme etkinliğinde çalışılan harita ve ondan önce öğrenilen haritaların ortak bir haritada pekiştirilmesi sağlandı. Böylece her harita çalışması sonrasında bilgilerin tekrar edilmesi sağlandı.

6.Adım: Çalışılan haritanın hemen peşinden o haritayla alakalı ÇIKMIŞ ÖSYM SORULARININ BENZERLERİ yıl yıl ayrılarak yerleştirildi. Çalışılan haritayla alakalı nasıl soruların sorulduğu kavratıldı.

7.Adım: Konu biterken soruların hemen peşinden DERİN ANALİZ yapıldı. Konuyla alakalı soruların nasıl gelebileceği, nerelerin önemli olduğu, konuya nasıl çalışılması gerektiği analiz edildi.

- Tüm bunlar aynı zamanda KAMP VİDEOSUNDA Youtube coğrafyanın kodları kanalında KODLAMALARLA anlatıldı.

Kodlamalı video anlatımları ve orijinal haritalarıyla beraber dünya harita çalışmasını bitirdiğiniz zaman dünya haritaları en sevdiğiniz konular olacak merak etmeyin. Seviliyorsunuz kömürden elmasa dönüşebilmeniz dileğiyle.

Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

  • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
  • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
  • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
  • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »

İLGİLİ ÜRÜNLER

yukarı

Alışveriş Sepetim