Kr Akademi Yayınları 5. Sınıf Çıkartma Atölyesi

79.00 TL
Bu ürün stoklarımızda mevcuttur.
LÜTFEN ÖNCELİKLE AŞAĞIDAN SEÇİMİNİZİ YAPINIZ
24-Saatte Kargo
 • ​5.SINIF ÇIKARTMA ATÖLYESİNDE KONULAR NASIL ANLATILIYORSpiralli ve askı aparatlı atölye kitabındaki etkinlikleriyapıp ister masanızda tutabilir, ister duvarınıza asabilirsiniz.Orijinal, renkli ve pratik bir çalışmadır.Sıkıcı ve kuru bir anlatımı resimli bir dizayn ve çıkartmalıetkinliklerle kalıcı öğrenmeye çevirmeyi hedeflemiştir.
  BU RENKLİ, EĞLENCELİ ÇALIŞMAMIZIN AMACI ve İÇERİĞİ:16 soru ve bilgi sayfası; 4 cevap anahtarı niteliğindeçıkartma sayfasından oluşmaktadır.Kaynak, sayfa altlarındaki yönergelerin takibiyleuygulanmaktadır. Gerek eğitimci eşliğinde gerek ebeveyn eşliğinde kalitelizaman geçirmek için hazırlanmış eğitsel bir oyun niteliğindedir.
  ÇIKARTMA ATÖLYESİ 5. SINIF İÇERİĞİNDE HANGİ KONULAR VARUygarlıklarGeçmişten KalanlarYeryüzü ŞekilleriBilim İnsanlarıTürkiye’nin Ekonomik FaaliyetleriHizmet Veren Kurumlarımız
 • Edebiyat Mirası
 • Türkiye’de Sanayi Dağılışı
 • Meslekler
 • Doğal Afetler
 • Türk Mutfağı
 • Ülkemizin Doğal Varlıkları
 • ATÖLYELER:
 • Çalışmamız temel düzeyde coğrafya, tarih, edebiyat,sosyoloji, teknoloji, vatandaşlık alanlarından 5.sınıf kademesine uygun genelkültür bilgilerini pekiştirmeyi amaçlayan bir hobi ürünüdür.
 • Bu renkli ve eğlenceli çalışmamızın amacı öğrencilerimizeülkemize ve dünyaya dair genel kültür bazında bilgi edindirmektir.
 • Tasarımında İnfografik tekniğinden yararlanılmıştır.
 • Çıkartma Atölyesini sayfaları kalın kuşe kağıda basılmıştır.
Bankalara özel taksit seçenekleri :

Siparişimi Nasıl İptal ve İade Edebilirim?

Kitapalisveris.com 'da oluşturmuş olduğunuz siparişin iptali ve iadesi için aşağıda yer alan adımları izleyebilirsiniz;

1. Sitemize üye girişi yaptıktan sonra " siparişler => iptal işlemleri " bölümünden sipariş iptalinizi gerçekleştirebilirsiniz. Üyeliksiz siparişlerde iletişim sayfasından bize ulaşabilirsiniz.

2. Dilerseniz ana sayfada yer alan " iletişim " bölümünden mesaj göndermek suretiyle de siparişinizi iptal edebilirsiniz. Mesajınız bize ulaştığında, o gün içerisinde siparişinizin iptali gerçekleştirilecek ve konuyla ilgili size geri dönüş yapılacaktır. Nakit yada kredi kartı ile ödemiş olduğunuz tutar tatil günleri hariç en  geç  7  gün içerisinde hesabınıza iade edilecektir. 

Satın Aldığım Ürünleri İade Etmek İstiyorum, Ne Yapmalıyım ?

Sitemizde satılan tüm ürünler, baskı hatalarına (sayfa sayısının hatalı basılması, eksik sayfanın olması vb.) karşı kitapalisveris.com garantisi altındadır. Satın aldığınız ürünle ilgili bir sorun yaşar ve iade etmek  istediğiniz takdirde, 14 gün içinde iletişim sayfasından , bilgi@kitapalisveris.com e-posta yada iletişim sayfamızdaki telefondan bize ulaşabilirsiniz. Bu durumda, sizinle iletişime geçilecektir. Hiçbir ücret ödemeden aynı ürünü yeniden alabilecek veya hesabınıza ürün bedeli iade edilecektir.

Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri ürünlerinde cayma hakkı ve iade kabul edilmemektedir. 

Müşteri memnuniyeti adına müşteri kaynaklı iade kabul edildiğinde kargo ücreti tamamen müşteri tarafına ait olacaktır. Müşterinin siparişi iade sonrası ücretsiz kargo limitinin altına düştüğünde geliş ve gidiş kargo ücreti müşteriye yansıtılacaktır.

Cayma hakkının geçerli olmadığı bazı ürünler aşağıdaki gibidir:

 • İsteğiniz ile size özel olarak üretilen veya üzerinden değişiklik ya da ilave yapılarak size özel hale getirilen ürünler.
 • Fiyatı finansal piyasalardaki dalgalanmalara bağlı olarak sürekli değişen ziynet, külçe altın gibi ürünler.
 • Sağlık ve hijyen açısından iadeye uygun olmayan ürünler; (İç çamaşırı, mayo, kozmetik gibi hijyenik durumu hassas olan ürünleri iade edebilmenin koşulu; ürünün açılmamış ve denenmemiş olmasıdır.)
 • Tarafınızdan açılmış olan ses veya görüntü kayıtları (DVD, CD ve Kaset vb.). Basılı ürünler (Kitap, dergi vb.). Yazılım programları ve bilgisayar sarf malzemeleri.
Yorum / Soru ekleyebilmek için üye olmanız gerekmektedir.

Ortalama Değerlendirme »
yukarı

Alışveriş Sepetim